„Biblioteczne ostatki”, które odbyły się w naszej Bibliotece 13 lutego, przepełnione były poezją i muzyką. W ten wieczór gościliśmy poetów nie tylko z Ciechanowa, ale także z Mławy, Działdowa i Przasnysza. Uraczyli nas oni wierszami o miłości, gdyż taki był temat przewodni tego spotkania. Również w tym klimacie zaśpiewały Joanna Kiszkurno i Ewa Jeziółkowska. Zwieńczeniem wieczoru był recital Katarzyny Krzyżanowskiej. Była zatem, zgodnie z obietnicą, dobra poezja, dobra muzyka i mnóstwo życzliwości. W taki przemiły sposób zakończyliśmy karnawał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Fotograficy

wt. lut 20 , 2024
Jest nam ogromnie miło, iż Ciechanowski Klub Fotograficzny właśnie naszą Bibliotekę wybrał na świętowanie dziesięciolecia swojej działalności. W ubiegły czwartek, tj. 15 lutego, wraz z […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content