Jest nam ogromnie miło, iż Ciechanowski Klub Fotograficzny właśnie naszą Bibliotekę wybrał na świętowanie dziesięciolecia swojej działalności. W ubiegły czwartek, tj. 15 lutego, wraz z licznie przybyłymi gośćmi obchodziliśmy tą ważną dla ciechanowskich fotografów rocznicę. Zrzeszeni w Klubie fotografowie mieli możliwość opowiedzieć o swojej pasji oraz zaprezentować swoje zdjęcia na wystawie, która znajduje się na parterze naszego budynku. Były sympatyczne wspomnienia z cyklu „jak to się zaczęło”, był okolicznościowy tort i lampka szampana oraz gratulacje od przybyłych gości. Oprawę muzyczną zapewnili: Joanna Kiszkurno i Roman Bober.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Gościnnie w Piasecznie

wt. lut 20 , 2024
W ostatnią sobotę, 17 lutego, w ramach współpracy międzybibliotecznej, gościliśmy w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, gdzie odbył się „Wieczór francuski z piosenką i poezją”. Piosenki […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content