W ramach akcji “Czytamy Dzieciom” odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole Nr 3
.
Może Ci się spodobać
-
2 lata ago
Nowa czytelniczka
-
2 lata ago
Warsztaty wielkanocne
-
2 lata ago
Nowi czytelnicy
-
2 lata ago
Nowy czytelnik dołączył do naszego grona
-
3 lata ago
Konkurs
-
2 lata ago
Strofy regionalne

