W ramach akcji “Czytamy Dzieciom” odwiedziliśmy Miejskie Przedszkole Nr 3
.
Może Ci się spodobać
-
3 lata ago
Nowa czytelniczka
-
2 lata ago
Kolejne zajęcia wakacyjne – krecik
-
3 lata ago
Tydzień czytania dzieciom
-
2 lata ago
ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ
-
3 lata ago
Nowe czytelniczki
-
3 lata ago
Nowości

