W piątek (05.07) w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego odbył się wernisaż wystawy malarstwa Magdaleny Rochoń i Anity Zawadzkiej, zorganizowany we współpracy z Galerią „13” z Mławy. Biblioteka po raz kolejny zamieniła się w galerię sztuki, przyciągając miłośników malarstwa. Atmosfera była pełna inspiracji i twórczej energii, a artystki chętnie opowiedziały o swoich inspiracjach i procesie twórczym. Wysłuchaliśmy także kilku wierszy zainspirowanych ich dziełami. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne celebrowanie sztuki! Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia w naszej bibliotece!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Zajęcia wakacyjne

czw. lip 11 , 2024
Drugie zajęcia wakacyjne za nami. Dzisiejsze zajęcia bazowały wokół psich bohaterów. Reksio klasyka!!! Twórczy zapał przyniósł niesamowity efekt w postaci różnorodnych piesków z papieru. Zobaczcie […]
Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content