Wczoraj (20 marca) w murach naszej Biblioteki spotkali się pasjonaci komiksu. Naszymi gośćmi byli panowie: Rafał Kado i Łukasz Jakubiak. Rafał Kado to znany w ciechanowskim (i nie tylko) środowisku twórca komiksów (m.in. „Ciechan”, „1918 – Ciechanów”, „Opin”), ilustrator książek dla dzieci, grafik komputerowy, a także rzeźbiarz i tatuażysta. Opowiedział nam o tym jak powstają rysunki do komiksów a nawet mogliśmy zobaczyć jak rysuje. Drugi nasz gość nie tworzy komiksów – on je czyta! Jest ich wielkim fanem, czego dał dowód przynosząc ze sobą kilka egzemplarzy ze swojej kolekcji oraz opowiadając o swojej pasji.
Może uda się stworzyć przy naszej Bibliotece taki Klub Miłośników Komiksów. Jakiś początek już jest. Zapraszamy wszystkich chętnych czytających komiksy. Czasami warto się spotkać, pogadać o tym, co czytacie, jakie są nowości. Następne spotkanie będzie dotyczyło komiksu japońskiego – Mangi. O terminie poinformujemy – już dziś serdecznie zapraszamy.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Nowy mały czytelnik

pt. mar 22 , 2024

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content