We wtorkowy poranek w ramach akcji “Czytamy dzieciom” gościliśmy w Miejskim Przedszkolu Nr 3. Jak zwykle z dużym zainteresowaniem dzieci 🧒 wysłuchały opowiadania o samodzielnej wiewiórce, której zachowanie przekonało nas, że czasami warto poprosić o pomoc💁 niż samemu podejmować się zbyt trudnych zadań. Dzięki znanej bohaterce Kici Koci😻 poznaliśmy kilka sposobów na radzenie sobie z trudnym, ale często ogarniającym nas uczuciem jakim jest złość 😡.
Paniom i przedszkolakom dziękujemy za wspólnie spędzony czas☺️.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

czw. sty 18 , 2024
Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka znanego wszystkim misia „o bardzo małym rozumku”, mieszkającego wraz z przyjaciółmi w Stumilowym Lesie, bohatera opowiadań autorstwa Alana Alexandra […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content