W ubiegłą sobotę, 9 września, po raz kolejny wspólnie z Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, zaprosiliśmy Państwa na Narodowe Czytanie. W tym roku czytaliśmy „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej, powieść pozytywistyczną, może trochę trudną, ale piękną. Nasi zaproszeni goście fantastycznie zinterpretowali „przydzielone” im fragmenty. Były także akcenty muzyczne i taneczne. Przez krótki czas mogliśmy poczuć atmosferę polskiego zaścianka, przenieść się do salonu szlacheckiego dworu, pospacerować po polskich polach czy wreszcie posłuchać o miłości Justyny i Jana.
Dziękujemy najpiękniej wszystkim osobom, które wspólnie z nami wzięły udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Szczególne podziękowania kierujemy do dyrekcji i pracowników PCKiSz – współpraca z Wami to prawdziwa przyjemność.
Już teraz zapraszamy Państwa na wspólne czytanie w przyszłym roku.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Biblioteka Małego Człowieka

pt. wrz 15 , 2023

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content