W miniony piątek (25 sierpnia) o swoich życiowych pasjach opowiadał licznie zgromadzonym gościom – Radosław Lisowski. Oczywiście jego największą pasją jest sport, a dokładnie taekwondo – jest trenerem II klasy taekwondo olimpijskiego, ma czarny pas, w tym drugi dan. W roku 2022 założył klub Inter Mazovia i zajmuje się szkoleniem młodzieży. Jego wychowankowie osiągają sukcesy nie tylko w kraju, ale także na zawodach międzynarodowych.
Pan Radosław dał się poznać również jako wokalista – jego następną pasją jest muzyka. Jak podkreślił, grać na gitarze nauczył się sam, a do śpiewania ciągnęło go od najmłodszych lat. Wykonuje różne piosenki, bardzo lubi utwory grupy „Dżem”, a ostatnio dzięki udziałowi w projektach naszej biblioteki polubił piosenki Stanisława Grzesiuka oraz wojskowe. Jedną z piosenek („Jak długo na Wawelu”) wykonał wspólnie z córką Zosią.
Publiczność nagrodziła naszego gościa gromkimi brawami nie tylko za piękny głos, ale także za sposób w jaki opowiadał o swoich zainteresowaniach. Bardzo dziękujemy Radkowi za udział w spotkaniu i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Narodowe Czytanie 2023

czw. sie 31 , 2023
Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie i Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie serdecznie zapraszają na Narodowe Czytanie, które […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content