Dziś w naszej Bibliotece odbyło się ostatnie spotkanie w ramach tegorocznych zajęć wakacyjnych. Zabawy z językiem angielskim, kodowanie , różnorodne gry i zabawy ruchowe, „językowe wygibasy”,podobały się wszystkim uczestnikom naszych cotygodniowych spotkań. Piękne dekoracje które dzieci z wielkim zapałem robiły przez całe wakacje, stanowiły tło do wystawianej bajki „ O ciechanowskiej Łydynce i jej córce Syrence”. Aktorzy wspaniale odegrali swoje role i po zakończeniu przedstawienia zostali nagrodzeni gorącymi brawami. Drobne upominki których część podarowało nam Starostwo Powiatowe w Ciechanowie oraz pamiątkowe zdjęcia z Wakacji w Bibliotece, będą wszystkim dzieciom przypominać wspólnie spędzony wakacyjny czas.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom wakacyjnej akcji za udział w naszych zajęciach.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

MAMY KLUB Ciechanowski Klub Mam przy PBP

pon. sie 28 , 2023
Tym razem to nasze Maluchy były najbardziej pochłonięte naszym gościem, a to za sprawą cudownych książeczek “BeePlayFul”, których autorkę, Kasię Zduńczyk, miałyśmy przyjemność gościć w […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content