W ubiegły wtorek (16 maja) odbyła się w naszej bibliotece promocja książki „Swąd”, której autorami są Robert Ostaszewski i Bartek Wojsa. Niestety z powodów zdrowotnych nie dotarł do nas Robert Ostaszewski, ale drugi autor wspaniale wywiązał się ze swojej roli. Bartek Wojsa jest dziennikarzem, a książka „Swąd” jest jego debiutem literackim. Autor opowiedział nam trochę o kulisach powstania powieści, o swojej współpracy z Robertem Ostaszewskim, odpowiadał również na pytania publiczności. Spotkanie odbyło się w bardzo sympatycznej atmosferze.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Za nami

śr. maj 24 , 2023
W ramach cyklu „Wakacyjnym szlakiem” w cudowną podróż po Francji zabrała nas Anna Grabowska. W piątek 19 maja mieliśmy okazję posłuchać opowieści o fascynacji Francją, […]

Może Ci się spodobać

Nasza witryna używa cookies. Są to niewielkie pliki tekstowe wysyłane przez serwer www i przechowywane przez oprogramowanie komputera przeglądarki. Kiedy przeglądarka ponownie połączy się ze stroną, witryna rozpoznaje rodzaj urządzenia, z którego łączy się użytkownik. Parametry pozwalają na odczytanie informacji w nich zawartych jedynie serwerowi, który je utworzył. Cookies ułatwiają więc korzystanie z wcześniej odwiedzonych witryn.
Warunku użytkowania
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ
Skip to content